VDI.ro

4 camere Rahova, renovat, 2 balcoane+boxa

Bucuresti, Rahova

173.000 EUR

4 camere Rahova, renovat, 2 balcoane+boxa

location_on Bucuresti, Rahova, Bucuresti Ilfov

173.000 EUR
2.163 EUR/mp
ID: VDI393.1220553 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 7 vizualizări
4 camere Rahova, renovat, 2 balcoane+boxa - foto 1
4 camere Rahova, renovat, 2 balcoane+boxa - foto 2
4 camere Rahova, renovat, 2 balcoane+boxa - foto 3
4 camere Rahova, renovat, 2 balcoane+boxa - foto 4
4 camere Rahova, renovat, 2 balcoane+boxa - foto 5
4 camere Rahova, renovat, 2 balcoane+boxa - foto 6
4 camere Rahova, renovat, 2 balcoane+boxa - foto 7
4 camere Rahova, renovat, 2 balcoane+boxa - foto 8
1 / 8
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 80 mp bathtub 2 băi layers Et. 1 calendar_today 1986 home 90 mp constr.

Descriere

Apartament spatios de 4 camere, gata de mutare, situat la intr-un bloc din imediata apropiere a Pietei Rahova. Apartamentul este complet mobilat si utilat (mobilier de bucatarie facut pe comanda, masina de spalat vase, plita, cuptor, masina de spalat rufe, uscator, frigider, aer conditionat). Este proaspat renovat integral, dispune de 4 camere, doua balcoane, o bucatarie si doua bai, fiind decomandat. Anul de constructie a blocului este 1986. Se vinde complet mobilat si utilat, totul este nou.
Pentru vizionare sau detalii suplimentare, contactati-ma!
La vizionare este necesar sa prezentati un act de identitate.

Detalii proprietate

ID anunț VDI393.1220553
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 80 mp
Suprafață construită 90 mp
Camere 4
Băi 2
Etaj 1
Nr. etaje clădire 8
An construcție 1986
Preț/mp 2.163 EUR/mp

location_on Localizare

Rahova, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)