VDI.ro

Tudor Center- Ap 2 camere, 52mp, Renovat, Mutare Imediat&#25...

Iasi, Tatarasi

69.000 EUR

Tudor Center- Ap 2 camere, 52mp, Renovat, Mutare Imediată!

location_on Iasi, Tatarasi, Iasi

69.000 EUR
1.327 EUR/mp
ID: VDI553.1232176 | Publicat: 21.05.2026 | Actualizat: 14 ore în urmă
Tudor Center- Ap 2 camere, 52mp, Renovat, Mutare Imediată! - foto 1
Tudor Center- Ap 2 camere, 52mp, Renovat, Mutare Imediată! - foto 2
Tudor Center- Ap 2 camere, 52mp, Renovat, Mutare Imediată! - foto 3
Tudor Center- Ap 2 camere, 52mp, Renovat, Mutare Imediată! - foto 4
1 / 4
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 52 mp bathtub 1 baie layers Et. 3 calendar_today 1978 home 54 mp constr.

Descriere

Cau#539;i un apartament icirc;n Ia#537;i? Profit#259; de experienta noastra de peste un deceniu pentru a g#259;si locuin#539;a ideal#259; la cel mai mic pre#539; de pe pia#539;#259;!Portofoliu bogat: Sute de variante de apartamente vechi #537;i noi icirc;n toate cartierele Ia#537;ului .Pre#539;uri imbatabile: Negociem pentru tine cele mai bune oferte, direct cu proprietarii #537;i dezvoltatorii.MUTARE IMEDIATA, LIBER! Apartament cu 2 camere, de vanzare, excelent pozi#539;ionat, zona Tudor Center, 52mp Confort 1, la doar cacirc;teva minute de Iulius Mall, Facultati, scoli, licee, magazine, suprafata generoasa Renovat ca in POZE!Suna acum #537;i programeaz#259; o vizionare!Nu te limita la o singur#259; ofert#259;! Sun#259;-ne #537;i icirc;#539;i prezent#259;m o list#259; personalizat#259; de variante icirc;n bugetul t#259;u.Ia#537;i ndash; Din 2014, Expertul t#259;u Imobiliar de icirc;ncredere!

Detalii proprietate

ID anunț VDI553.1232176
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 52 mp
Suprafață construită 54 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 3
Nr. etaje clădire 4
An construcție 1978
Preț/mp 1.327 EUR/mp

location_on Localizare

Tatarasi, Iasi, Iasi (localizare aproximativă)

Iasi Estate Imobiliare
Iasi Estate Imobiliare Agenție imobiliară
Alin Sergiu
Alin Sergiu
Iasi Estate Imobiliare
chat Trimite mesaj intern
Distribuie

Prețul pe piață

Preț cerut: 69.000 €
33.000 € 1.200.000 €
Medie zonă:118.014 €