VDI.ro

Vila de vanzare Copou,

Iasi, Copou

498.000 EUR

Vila de vanzare Copou,

location_on Iasi, Copou, Iasi

498.000 EUR
2.879 EUR/mp
ID: VDI1.1216795 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 18 vizualizări
Vila  de vanzare  Copou, - foto 1
Vila  de vanzare  Copou, - foto 2
Vila  de vanzare  Copou, - foto 3
Vila  de vanzare  Copou, - foto 4
Vila  de vanzare  Copou, - foto 5
Vila  de vanzare  Copou, - foto 6
Vila  de vanzare  Copou, - foto 7
Vila  de vanzare  Copou, - foto 8
Vila  de vanzare  Copou, - foto 9
Vila  de vanzare  Copou, - foto 10
Vila  de vanzare  Copou, - foto 11
Vila  de vanzare  Copou, - foto 12
Vila  de vanzare  Copou, - foto 13
Vila  de vanzare  Copou, - foto 14
Vila  de vanzare  Copou, - foto 15
Vila  de vanzare  Copou, - foto 16
Vila  de vanzare  Copou, - foto 17
Vila  de vanzare  Copou, - foto 18
Vila  de vanzare  Copou, - foto 19
Vila  de vanzare  Copou, - foto 20
Vila  de vanzare  Copou, - foto 21
Vila  de vanzare  Copou, - foto 22
Vila  de vanzare  Copou, - foto 23
Vila  de vanzare  Copou, - foto 24
1 / 24
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 5 cam. square_foot 173 mp bathtub 2 băi calendar_today 1932 home 173 mp constr. terrain 214 mp teren

Descriere

Cas#259; interbelic#259; de vacirc;nzare icirc;n Copou ndash; zon#259; exclusivist#259; din Ia#537;i
V#259; propunem spre vacirc;nzare o proprietate deosebit#259; situat#259; icirc;n inima uneia dintre cele mai racirc;vnite #537;i bine cotate zone din Ia#537;i ndash; Copou. Aceast#259; cas#259; interbelic#259;, construit#259; icirc;n anul 1932, icirc;mbin#259; farmecul arhitecturii clasice cu func#539;ionalitatea necesar#259; unei familii moderne.
Imobilul are o suprafa#539;#259; util#259; de 173 mp #537;i este structurat pe demisol #537;i parter, oferind 5 camere spa#539;ioase, 2 b#259;i #537;i posibilitatea de mansardare, pentru extindere viitoare. Terenul total este de 214 mp, cu gr#259;din#259; #537;i loc de parcare icirc;n curte, un real avantaj icirc;n aceast#259; zon#259; central#259;.
Dotat#259; cu central#259; termic#259;, casa dispune de toate utilit#259;#539;ile necesare, un beci in suprafata de 17 mp ce poate fi folosit ca si crama, beneficiaz#259; de un cadru intim, ideal pentru o familie care dore#537;te lini#537;te, confort #537;i acces facil la toate punctele de interes din ora#537;.
Avantaje suplimentare: bull; Loca#539;ie excelent#259;, icirc;ntr-o zon#259; verde #537;i lini#537;tit#259; bull; Acces imediat la mijloace de transport bull; Icirc;n apropiere de cele mai bune #537;coli #537;i licee din Ia#537;i bull; Oportunitate ideal#259; atacirc;t pentru locuit, cacirc;t #537;i pentru investi#539;ie (cabinet avocatura, birou notarial, clinicia medicala).
Aceast#259; proprietate este o raritate pe pia#539;a imobiliar#259; din Copou ndash; contacteaz#259;-ne pentru mai multe detalii sau pentru o vizionare!

Detalii proprietate

ID anunț VDI1.1216795
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 173 mp
Suprafață construită 173 mp
Suprafață teren 214 mp
Camere 5
Băi 2
An construcție 1932
Preț/mp 2.879 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on Localizare

Copou, Iasi, Iasi (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 498.000 €
65.000 € 1.850.000 €
Medie zonă:253.976 €