VDI.ro

Vila tip Duplex de vanzare Valea Lupului

Iasi, Valea Lupului

235.000 EUR

Vila tip Duplex de vanzare Valea Lupului

location_on Iasi, Valea Lupului, Iasi

235.000 EUR
2.043 EUR/mp
ID: VDI1.1216118 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 15 vizualizări
Vila tip Duplex de vanzare Valea Lupului - foto 1
Vila tip Duplex de vanzare Valea Lupului - foto 2
Vila tip Duplex de vanzare Valea Lupului - foto 3
Vila tip Duplex de vanzare Valea Lupului - foto 4
Vila tip Duplex de vanzare Valea Lupului - foto 5
Vila tip Duplex de vanzare Valea Lupului - foto 6
Vila tip Duplex de vanzare Valea Lupului - foto 7
Vila tip Duplex de vanzare Valea Lupului - foto 8
Vila tip Duplex de vanzare Valea Lupului - foto 9
1 / 9
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 115 mp bathtub 2 băi layers Et. 1 calendar_today 2026 home 136 mp constr. terrain 310 mp teren

Descriere

FideliaCasa ndash; Vila tip duplex P+1E+Pod | Valea Lupului, Ia#537;i | Finalizare vara 2026FideliaCasa v#259; propune spre vacirc;nzare o vil#259; tip duplex cu regim de icirc;n#259;l#539;ime P+1E+Pod, aflat#259; icirc;n stadiu de construc#539;ie, cu termen de finalizare vara anului 2026, situat#259; excelent icirc;n Valea Lupului, icirc;n imediata apropiere a zonelor comerciale #537;i la doar 5 minute de mers cu ma#537;ina de Moldova Mall.
= Concept inteligent de duplex ndash; intimitate maxim#259;De#537;i vorbim despre un duplex, proprietatea este conceput#259; practic ca dou#259; case individuale, avacirc;nd un singur perete comun, exclusiv icirc;ntre camerele tehnice. Icirc;n rest, construc#539;iile sunt complet separate, oferind confort, lini#537;te #537;i intimitate deplin#259;.
= Date proprietate: Teren: 310 mp / fiecare unitate
Regim: Parter + Etaj + Pod
4 camere
Parcare betonat#259; pentru 2 autoturisme
Pod generos cu acces pentru depozitare
= Compartimentare- Parter: Hol + casa sc#259;rii ndash; 9,5 mp
Living + Dining ndash; 31,2 mp
Buc#259;t#259;rie ndash; 11,75 mp
Baie ndash; 5,3 mp
Teras#259; acces ndash; 1,7 mp
Teras#259; spate ndash; 16,1 mp
Camer#259; tehnic#259; ndash; 6,57 mp (cu intrare separat#259;)
- Etaj: Hol ndash; 3,35 mp
Baie ndash; 6,82 mp
Dormitor matrimonial ndash; 16,05 mp + balcon 3,65 mp
Dormitor 2 ndash; 12,05 mp
Dormitor 3 ndash; 12,10 mp
= Specifica#539;ii tehnice:- Icirc;nc#259;lzire icirc;n pardoseal#259;- Tacirc;mpl#259;rie PVC de ultim#259; genera#539;ie- Plac#259; din beton armat peste parter #537;i etaj- Toate utilit#259;#539;ile: ap#259;, gaz, curent, canalizare