ID: VDI387.1211195

Vanzare vila noua Bragadiru

Bragadiru, Bucuresti Ilfov
125.000 EUR · 1.078 EUR/mp
Rolando Fulvio
7R Studio
0770597814
office@7rstudio.ro
4
Camere
2
Bai
116 mp
Suprafata
1
Etaj
2024
An constructie
Descriere:
Vila P+1 noua de vanzare in zona - Bragadiru, reper strada Crisul Repede, , avand 4 camere, 3 dormitoare, suprafata totala 120 mp, suprafata utila 116 mp si suprafata teren 249 mp. Tamplarie pvc Salamander, 5 camere, cu geam termopan 4 anotimpuri, feronerie Maco Multimatic prevazuta cu sistem de icirc;nchidere antiefractie, sistem anti-manevrare gre#537;it#259;, sistem microventilatie #537;i maner sekustik Imobilul se vinde bransat la toate utilitatile: gaze, curent electric trifazic , put propriu si fosa septica ecologica. Fundatie termoizolata cu adancime de 120 cm , soclu de 50 cm , Structura beton beton B300 #351;i fier (foto. + doc. care atesta calitatea si conformit. beton +carte tehnica ) Zidarie caramida Porotherm 25 cm grosime zidurile exterioare si 15 cm grosime zidurile interioare Termoizolatie polistiren de EPS 80 cu o grosime de 100, tencuial#259; decorativ#259;, acoperi#351; cu tabl#259; metalic#259; #351;i sistem pluvial mare. Sageac si pazie metalica ( este garantata 3...
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila116 mp
Suprafata construita120 mp
Suprafata teren249 mp
Camere4
Bai2
Etaj1
An constructie2024