ID: VDI553.1212102

Apartament 2 camere Pacurari

Iasi, Popas Pacurari, Iasi
146.000 EUR · 2.755 EUR/mp
Gabriela Ciobanu
Iasi Estate Imobiliare
0762688391
gabriela.ciobanu21@yahoo.com
2
Camere
1
Bai
53 mp
Suprafata
4
Etaj
2020
An constructie
Descriere:
Compania imobiliara Iasi Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Pacurari. Caracteristici: Compartimentare: Decomandat Suprafata: 53 mp Etaj: 4 in bloc cu 8 etajeAvantaje: Zona linistita si verde, cu acces rapid la mijloace de transport, scoli, gradinite si supermarketuri Scara curata si bine intretinuta, cu vecini linistiti si responsabili Statie CTP in proximitate.Detalii: Centrala proprie Mobilat si utilat Se accepta atat plata din surse proprii, cat si prin credite bancare.Pentru mai multe informatii si pentru a programa o vizionare, va invitam sa ne contactati! ID Oferta: 2313
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila53 mp
Suprafata construita53 mp
Camere2
Bai1
Etaj4
An constructie2020