ID: VDI518.1213823

Apartament Panoramic 3 camere Central, Brasov

Brasov, Central, Brasov
215.000 EUR · 2.287 EUR/mp
Doru Buzea
Decent Imobiliare
0723.686.641
doru@decent.ro
3
Camere
1
Bai
94 mp
Suprafata
1
Etaj
1972
An constructie
Descriere:
Decent Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandate si luminoase confort 1 sporit, situat la etajul 1 al unui bloc P+4 icirc;ntr-o zon#259; lini#537;tit#259;, cu vedere superb#259; spre Tacirc;mpa. Suprafa#539;#259; totala: 99 mp. Compartimentare: living spa#539;ios cu acces la o teras#259; deschis#259; orientat#259; spre ora#537;, dormitor cu acces la aceea#537;i teras#259;, al doilea dormitor, baie, buc#259;t#259;rie generoas#259; cu logie icirc;nchis#259; #537;i c#259;mar#259;, vestibul mare #537;i hol separat pentru zona de noapte. Dot#259;ri: central#259; termic#259; proprie, parchet din lemn masiv, gresie #537;i faian#539;#259;. Apartamentul necesit#259; renovare. Include box#259; la parter.Comision 2% + TVA
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila94 mp
Suprafata construita100 mp
Camere3
Bai1
Etaj1
An constructie1972