ID: VDI560.1219228

Apartament 2 camere zona Astra- Piata

Brasov, Astra, Brasov
83.500 EUR · 1.856 EUR/mp
RLT Real Trade Imobiliare
Real Trade Imobiliare
0753859240
realtradeimobiliare@gmail.com
2
Camere
1
Bai
45 mp
Suprafata
parter
Etaj
1980
An constructie
Descriere:
Apartament , situat icirc;n zona Astra- Uranus Apartamentul este compus din: 2 camere, buc#259;t#259;rie, baie, holCentral#259; termic#259; proprie, ferestre termopan, par#539;ial mobilat Pentru detalii suplimentare #537;i programarea unei vizion#259;ri, v#259; rugam s#259; ne contacta#539;i.ID intern: RTI7816
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila45 mp
Suprafata construita55 mp
Camere2
Bai1
Etajparter
An constructie1980