ID: VDI559.1219398

Casa tip parter + mansarda in zona Centru

Buzau, Centru, Buzau
145.000 EUR · 806 EUR/mp
George Pasalau
PRO IMOB
0771537515
pasalau.george@proimob.ro
7
Camere
4
Bai
180 mp
Suprafata
1
Etaj
2000
An constructie
Descriere:
Compania imobiliara PRO IMOB va propune spre vanzare un ansamblu rezidential format din 2 corpuri de casa icirc;n zona central#259; Locatie: zona Centru, Buzau Ansamblu reziden#539;ial cu poten#539;ial de investi#539;ie datorit#259; compartiment#259;rii Cas#259; tip parter + mansard#259; La parter este un garaj #537;i un spa#539;iu comercial La etaj sunt 2 camere, buc#259;t#259;rie, baie, teras#259; Cas#259; tip parter compartimentat#259; astfel: Un apartament semidecomandat cu 2 camere, buc#259;t#259;rie, baie #536;i dou#259; garsoniere cu baie proprie #537;i buc#259;t#259;rie Fiecare imobil este separat ideal pentru icirc;nchiriere Suprafa#539;a desf#259;#537;urat#259;: 252 mp Suprafa#539;#259; teren: 362 mp Front stradal: 9 ml An constructie: 2000 Structura: BCA / lemn Pret: 145.000 euro, usor negociabil. Dotari si beneficii: Finisaje de calitate Mobilat complet si utilat Dou#259; centrale termice Balcon generos Locuri de parcare in curte sau pe strad#259; Avantaje: Aproape...
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila180 mp
Suprafata construita252 mp
Suprafata teren362 mp
Camere7
Bai4
Etaj1
An constructie2000