ID: VDI393.1230838

Vanzare Garsoniera Metrou Dristor 30mp

Bucuresti, Dristor, Bucuresti Ilfov
67.500 EUR · 2.411 EUR/mp
Cristina Ignat
RefinderImob
0736016753
cristina@refinderimob.ro
1
Camere
1
Bai
28 mp
Suprafata
6
Etaj
1968
An constructie
Descriere:
REF03B4791 Va propun spre vanzare o garsoniera confort 1, situat in cartierul Dristor, intr-un imobil disponibil la etajul 6 din 10, cu o suprafata utila de 28 mp, 2 mp balcon. Garsoniera este spatioasa, cu bucatarie separata si balcon inchis cu termopan, este necesara renovare completa, de aceea este si lasata sub pretul pietii din zona Dristor. Imobilul este doar de garsoniere, este langa gura de metrou Dristor 2, amplasat perfect pentru a avea acces rapid la orice mijloc de transport, piata, Mall Park Lake,parc IOR supermarket-uri etc. Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ma contactati. Va astept cu drag la vizionare!
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila28 mp
Suprafata construita30 mp
Camere1
Bai1
Etaj6
An constructie1968